Domů / O nás
Výrobci
Spojte se s námi

Geocaching nás baví

Profile for Hoblik

 

Profile for SvetyMikulas

 


 

 

 

Odběr novinek
Další informace

Doprava na Slovensko

 

Na ceny v EUR přepnete snadno kliknutím na symbol EUR vpravo nahoře na obrazovce.


Geocaching FAQ

Hledáte dárek a nejste si jisti - podívejte se na základní pojmy geocachingu

 

O nás

Geocaching a my

Profile for Hoblik

Profile for SvetyMikulas

Profile for Wunedrewa

Profile for ŠiVlaHo

V červnu 2006 jsme ulovili naší první keš v Češově. Přestože jsme do blízkého okolí jezdili na chalupu 10 let, ani jsme netušili, že se v její blízkosti nachází tak neobvyklé, unikátní místo. V průběhu předchozích let jsme procestovali mnoho zemí, ale geocaching nám nabídl vyjímečnou příležitost poznat naší rodnou hroudu.

Na podzim 2010 jsme otevřeli náš e-shop s geocachingovými potřebami a jasnou představou, jakým směrem bychom ho chtěli budovat. Proto jsme se rozhodli nabízet geocacherům originální sortiment pro zakládání keší a doplňků pro lovení, tak také travelbugů a geocoinů vytvořených zejména v EU a USA.

Geocoiny

Další součástí naší nabídky jsou geocoiny, které vymýšlíme a vytváříme my. Zajimají nás historická témata a proto se v naší nabídce již objevil Karel IV., Rytíři kulatého stolu, Gagarin, Tiahuanaco.

Pro naše klienty jsme se vyrobili geocoiny Olomoucký tolar a Olomoucký orloj, Korunku pro Hraběnku, výroční geocoin - 10 let českého geocachingu a řadu dalších. Našim klientům pomáháme s distribucí.

Zde si můžete dozvědět více o našich geocoinech.

T5

Máme rádi stromy a aktivně se zabýváme především stromolezeckými geocachemi. Neděláme to pro adrenalin, ale pro radost.